KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6401326
nr 640 1326
Ferdinand Boberg
(1860-1946), Sverige
Akvarell, Ferdinand Boberg (1860-1946), 1899, Nynäs, 20x40
Kondition: fuktskador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 17 maj 2010
kl 18:43:00
1.200 kr
850 kr
950 kr
Ferdinand Boberg
Läs mer om Ferdinand Boberg